Svatovojtěšská pouť v Libici n. Cidlinou

Svatovojtěšská pouť v Libici n. Cidlinou

V SO 23. 4. se v Libici n. Cidlinou (rodišti sv. Vojtěcha) koná Svatovojtěšská pouť v kostele sv. Vojtěcha

• 9:00 kostel otevřený k adoraci a modlitbě příležitost k přijetí svátosti smíření
  • 10:00 POUTNÍ MŠE SV. – hlavní celebrant: Mons. JUDr. Ing. Jan Vokál JU.D. biskup královéhradecký

Po mši sv. společná cesta na slavníkovské hradiště. Na místě někdejšího kostela:

Slovo Boží, modlitba, požehnání relikvií sv. Vojtěcha.

Po skončení bohoslužebného programu:

Možnost občerstvení z vlastních zásob, přátelské setkání účastníků pouti. K dispozici je po celou dobu „domek za kostelem“. (toaleta, zázemí pro občerstvení, možnost odpočinku)

Všichni jsou zváni a budou vítáni!

Svatovojtěšská modlitební novéna v Libici n. Cidlinou

ZA NOVÁ POVOLÁNÍ K DUCHOVNÍMU STAVU(velmi potřebný a naléhavý úmysl pro naši diecézi i celou církev)

Koná se každou poslední sobotu v měsíci – od dubna do prosince.

PROGRAM v kostele sv. Vojtěcha:

• 9:30 – adorace, možnost soukromé modlitby, svátostné požehnání
  • 10:00 – MŠE SV. za nová povolání k duchovnímu stavu po mši sv.: individuální požehnání relikvií sv. Vojtěcha. Následně možnost občerstvení a přátelského setkání v „domku za kostelem“.

Každý účastník (poutník) si může vykonat „soukromou pouť “ na hradiště – a za nová povolání se pomodlit i tam.

Zveme Vás k účasti a ke společné modlitbě. Rádi Vás v Libici uvítáme!

Prosíme duchovní správce, aby s tímto poutním programem seznámili své farníky a přijeli na Libici spolu s nimi!