Návrhy řešení úpravy vstupu do areálu kostela – anketa

by Martin Pešava
,
Návrhy řešení úpravy vstupu do areálu kostela – anketa

V současné době jsme začali řešit možnosti realizace pohodlnějšího přístupu osob se sníženou schopností pohybu do areálu kostela Nejsvětější trojice v Kameničkách. Současné schodiště není pro tyto osoby zrovna ideální. Výsledkem jednání je momentálně několik návrhů. Od provední ramp s úpravami stávajícího schodiště, několik možností na vybudování průchodu v ohradním zdivu s napojovacím chodníkem nebo schodištěm, nebo úprava stávajícího vstupního schodiště. Vybrané řešení musí být nejdříve odsouhlaseno Národním památkovým ústavem. 

V přiloženém dokumentu si můžete varianty návrhů prohlédnout.

Prosíme o vyplnění ankety k Vámi upřednostňované variantě. Hlasování využijeme k dalšímu postupu a jednání s dotčenými orgány státní správy a Národním památkovým ústavem.

Jaké varianta řešení je podle Vás nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Kameničky - úprava vstupu ke kostelu

Články z kategorie

Přihlaste se k odběru aktualizací na webu. Veškeré novinky vám pošleme přímo do e-mailu. Přihlásit se