Milión dětí se modlí růženec

Milión dětí se modlí růženec

V kostele se 18. října sešlo velké množství dětí, které se tak připojily k celosvětové modlitební aktivitě Milión dětí se modlí růženec za světový mír a jednotu. My jsme v rytmu jednotlivých modliteb navlékali korálky, které děti vyrobily na farním dnu a sestavili jsme tak obří růženec. Notovali jsme si mezi desátky píseň Růžencová a nakonec všichni zůstali na slavení mše svaté za doprovodu kytary. Výsledek naší modlitby (a tvorby) nyní můžete vidět na nástěnce v kostele. Za ručně vyřezaný křížek vděčíme šikovným rukám Martina Pešavy.

Milión dětí se modlí růženecMilión dětí se modlí růženecMilión dětí se modlí růženec