Milión dětí se modlí růženec v pátek 18. října

Milión dětí se modlí růženec v pátek 18. října

Milí farníci,

Zveme vás i vaše děti k účasti na celosvětové modlitební iniciativě „Milión dětí se modlí růženec za jednotu a mír“, která se uskuteční v pátek 18. října 2024 od 16:45 v kostele v Kameníčkách.

Tato iniciativa má za cíl ukázat, jak upřímná modlitba dětí dokáže proniknout přímo do srdce milosrdného Boha. Společně budeme rozjímat nad tím, jak mocná je modlitba růžence, když ji vysloví právě děti, které se modlí za klid a jednotu v rodinách, mezi národy i na celém světě.

Modlitbu můžeme vnímat jako naši „superchopnost“ darovanou od Boha, která má moc proměnit svět kolem nás.

Přijďte se připojit k této krásné akci, která propojuje děti po celém světě skrze společnou modlitbu. Těšíme se na vás!

Více informací najdete na: www.millionkidspraying.org