Biřmování a farní den

Biřmování a farní den

Milí farníci,

Římskokatolická farnost Kameničky vás srdečně zve na slavnost biřmování a farní den, který se bude konat 23. června 2024.

Program:

10:00Slavnostní mše svatá Mše svatá se uskuteční v kostele Nejsvětější Trojice v Kameníčkách a celebruje ji Mons. Jan Vokál. Přijďte podpořit naše biřmovance v tento významný okamžik, kdy přijmou svátost biřmování.

11:30Oběd a společná oslava Po mši svaté zveme všechny na oběd a společnou oslavu v sokolovně. Těšit se můžete na chutné občerstvení, příjemnou atmosféru a možnost sdílet radostný den s našimi biřmovanci a jejich rodinami.

Tato slavnost je jedinečnou příležitostí, jak prožít společné chvíle v duchu víry a společenství. Děkujeme všem, kteří se podílejí na přípravách a organizaci tohoto krásného dne.

Pokud se chcete zapojit do příprav farního dne, prosím kontaktujte Martina Pešavu, který organizaci koordinuje na čísle +420 723 979 161.

Těšíme se na vás!