Farní filmové večery

Farní filmové večery

Milí farníci,

Srdečně vás zveme na Farní filmové večery, které začínají již v pátek 16. srpna 2024 od 18:45 v zasedací místnosti obecního úřadu v Kameníčkách.

Během těchto večerů budeme společně sledovat jednotlivé díly desetidílného seriálu Metanoia, který nás provede hlubokou proměnou srdce a myšlení. Seriál nám nabízí podněty k hledání vlastního životního směru a naplnění. Každý díl je doplněn záběry ze Svaté země, kde se před dvěma tisíci lety udál příběh evangelia.

První díl s názvem „Za koho mě pokládáte vy?“ nás zavede do samotného srdce otázky, kterou Ježíš položil svým učedníkům – otázky, která je klíčová pro každého z nás.

Po projekci filmu následuje beseda, kde budeme moci sdílet své dojmy a diskutovat o tématech, která nás oslovila. Můžete přinést malé občerstvení na společný stůl, káva a jiné nápoje budou zajištěny.

Přijďte strávit inspirativní večer ve společenství s ostatními farníky a nechte se povzbudit k hlubšímu zamyšlení nad vlastním duchovním životem.

Těšíme se na vás!